TKS Bóbr Tłuszcz Gospodarze

Aleksander Cieślak

Utworzono:

08.09.2014

Na mecz do Tłuszcza jechaliśmy po wygranym ale bądź co bądź słabym w naszym wykonaniu spotkaniu z Koroną Jadów i pamiętając o ubiegło-sezonowej porażce z Bobrem 2:6 ,więc chłopcy chcieli wszystkim udowodnić że takie porażki nie będą się już zdarzać.

Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobry mecz i znowu nie chodzi o wynik końcowy bo ten mógł być zdecydowanie wyższy.Styl rozgrywania piłki i budowania akcji myślę że mógł się podobać ,w akcjach naszej drużyny było bardzo mało przypadku i były prowadzone w na prawdę fajnym tempie.Indywidualnie można wyróżnić Antka Grabowskiego,Daniela Sulicha oraz Mateusza Zyśka ,którzy zagrali fantastycznie w środku boiska oraz strzelca 4-ech bramek Janka Szulkowskiego chociaż powinien był skończyć mecz z 6-7 trafieniami.Ogólnie poza skutecznością i drobnymi błędami nie można było się o nic przyczepić to chyba był najlepszy mecz naszej drużyny od momentu kiedy gramy po 11-stu.

Gratulację !!!!!!

Teraz czeka nas bardzo ważny tydzień najpierw w środę podejmiemy u siebie Sokół Serock ,a w sobotę czeka nas wyjazd do Nowego Dworu na mecz ze Świtem