Spotkanie wigilijne
Zdjęcie: Święta coraz bliżej. Akademia Piłkarska Marcovia Marki zaprasza serdecznie wszystkich zawodników oraz zawodniczki naszej Akademii wraz z rodzinami. Tata mama babcia brat czy siostra wszyscy będa mile widziani. Nasze najmłodsze pociechy z Piłkarskich Przedszkoli także zapraszamy wraz z rodzinami. W tym roku klubowa wigilia odbędzie się 19.12.2014 w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach przy ulicy dużej o godzinie 18:00 . Kochanych rodziców prosimy o przyniesienie drobnego poczęstunku jak to mamy w naszej wigilijnej tradycji. Dla każdej osoby uczęszczającej na zajęcia w Akademii Święty Mikołaj przygotował prezenty!!! Szczegóły u Trenerów. Serdecznie zapraszamy.