Spotkanie wigilijne AP Marcovia Marki

Następnym punktem programu było przybycie Świętego Mikołaja, który przyjechał do nas specjalnie z dalekiej Laponii. Nasz "specjalny" gość szybko wziął się za rozdawanie prezentów czym oczywiście najbardziej ucieszył naszych młodych podopiecznych. Zawodnicy oraz zawodniczki Akademii kolejny raz udowodnili, że zostali znakomicie przygotowani do sezonu przez swoich trenerów. Szybkości w rozpakowywaniu plecaków firmy "Zina" pozazdrościłby im sam Usain Bolt ;) Dorośli z wielką przyjemnością obserwowali jak w błyskawicznym tempie na głowach naszych "dum" pojawiają się zielono - żółte czapki. Widok zadowolonych dzieciaków  w tym momencie był po prostu nie do opisania. Po wręczeniu wszystkich prezentów cała nasza akademijna rodzina stanęła do wspólnej fotografii, która również wywarła niesamowite wrażenie.

W piątek 18 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli trenerzy, zawodnicy oraz zawodniczki naszej Akademii. Wśród zaproszonych gości byli p. Jacek Orych - Burmistrz Miasta Marki, p. Agnieszka Lużyńska - Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz p. Michał Woźnicki - Prezes Zarządu Mareckich Inwestycji Miejskich. Spotkanie tradycyjnie rozpoczął dyrektor ds. sportowych AP Marcovia Marki - p. Łukasz Zalewski. Po krótkim wprowadzeniu głos zabrał Burmistrz Marek - p. Jacek Orych, który był pod wielkim wrażeniem ilości reprezentantów Marcovii. Z każdym rokiem jest nas bowiem coraz więcej przez co liczba uczestników zajęć prowadzonych przez trenerów Akademii może robić wrażenie. W tym wyjątkowym dniu jako pierwsi prezenty otrzymali zaproszeni goście, którzy z rąk Łukasza Zalewskiego otrzymali pamiątkowe koszulki z herbem AP Marcovia Marki na piersi. Dodatkowo w przygotowanych paczkach były zimowe czapki naszego klubu. Trzeba przyznać, że nasi goście w barwach Marcovii prezentowali się znakomicie. Następnym punktem programu było przybycie Świętego Mikołaja, który przyjechał do nas specjalnie z dalekiej Laponii. Nasz "specjalny" gość szybko wziął się za rozdawanie prezentów czym oczywiście najbardziej ucieszył naszych młodych podopiecznych. Zawodnicy oraz zawodniczki Akademii kolejny raz udowodnili, że zostali znakomicie przygotowani do sezonu przez swoich trenerów. Szybkości w rozpakowywaniu plecaków firmy "Zina" pozazdrościłby im sam Usain Bolt ;) Dorośli z wielką przyjemnością obserwowali jak w błyskawicznym tempie na głowach naszych "dum" pojawiają się zielono - żółte czapki. Widok zadowolonych dzieciaków w tym momencie był po prostu nie do opisania. Po wręczeniu wszystkich prezentów cała nasza akademijna rodzina stanęła do wspólnej fotografii, która również wywarła niesamowite wrażenie. Na koniec naszego spotkania dzieci ruszyły do stołów, na których znajdowały się same słodkości. Za ich przygotowanie tradycyjnie odpowiadali kochani rodzice, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Naszej Akademii mogą zatem zazdrościć nie tylko podopiecznych, ale także rodziców ;) Zdjęcia ze spotkania wigilijnego są dostępne na naszym profilu na portalu Facebook. Zachęcamy do jego odwiedzania i kliknięcia magicznego "lubię to". Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z wydarzeniami naszej akademii oraz wszelkimi bieżącymi informacjami. (http://marcovia2001.futbolowo.pl)