Wicher Kobyłka - LKS Wisła Zakroczym

Aleksander Cieślak

Utworzono:

28.08.2014

Pierwsza połowa meczu z Wisłą była bardzo fajna w naszym wykonaniu ,akcje po których padały bramki były składne w większości grane na jeden dwa kontakty co mogło się podobać.Pierwsza bramka padła po ładnym rajdzie prawą stroną powracającego do naszej drużyny Krystiana Hargota ,który dośrodkował piłkę w pole karne gdzie był Krzysiek Kwiatek ,jego uderzenie obronił bramkarz gości ,ale przy dobitce Janka Szulkowskiego był już bezradny.Bramka nr 2 została strzelona przez Hargota po kapitalnym prostopadłym podaniu Mateusza Zyśka.Trzy kolejne gole zdobył Janek Szulkowski najpierw po kapitalnej akcji i dośrodkowaniu Michała Majkowskiego ,później po asyście Emila Duklanowskiego i trzecią głową po długim podaniu Daniela Sulicha .Bramkę numer sześć zdobył Krzysiek Kwiatek asysta KrystianHargotpo kolejnej ładnej akcji składającej się z wielu zagrań z pierwszej piłki.Ostatnią bramkę w pierwszej połowie zdobył Janek Szulkowski po podaniu Piotrka Mataka.

Druga połowa to już zupełnie inne spotkanie chłopcy odpuścili trochę i w wyniku braku koncentracji marnowali kolejno sytuację bramkowe co prawda zdobyliśmy 4 bramki lecz powinno ich paść dużo ,dużo więcej. Bramka nr 1 Krystian Hargot po zmieszaniu w polu karnym ,nr 2 Kwiatek asysta Szulkowski ,nr 3 Sulich asysta Bartochowski i Adek Zawadzki ustalił wynik spotkania po dośrodkowaniu Majkowskiego.

Podsumowując to spotkanie trzeba odnotować że w naszej drużynie zadebiutowało dwóch zawodników z rocznika 2002 Konrad Bartochowski oraz Kuba Łępicki ,powrócili też po rocznej przerwie Krystian Hargot i Emil Duklanowskiwidać że obajbędą dla nas sporym wzmocnieniem ,po długiej przerwie spowodowanej kontuzją mogliśmy też zobaczyć Antka Grabowskiego. Niestety kontuzjowani są Hubert Władyka oraz Konrad Nosek ,ale powinni już za tydzień być gotowi do gry w meczu z Koroną Jadów.